Gooi de voetjes maar omhoog na een lange werkdag! Zoals de naam al aangeeft, is model Knitted een gebreide poef. De Knitted poef heeft een afmeting van Ø70 x 35 cm. Het model is verkrijgbaar in maar liefst 9 kleuren, namelijk naturel, grijs, lichtgrijs, zwart, antraciet, okergeel, legergroen, beige en olijfgroen. Deze neutrale kleuren zorgen ervoor dat de Knitted poef in elk interieur gemakkelijk te combineren is met jouw huidige stijl.
Een poef is een multifunctioneel meubel en brengt alleen maar gezelligheid met zich mee. Gebruik model Knitted bijvoorbeeld als bijzetafel of als extra zitplek. Het is gemakkelijk te verplaatsen waardoor je in elke kamer in huis kunt gebruiken. Ook een leuke toevoeging voor de kinderkamer uiteraard. Deze poef is ook verkrijgbaar in een kleiner formaat met een doorsnede van 50 cm en een hoogte van 35 cm.
Levertijd | Geleverd binnen 5 - 7 dagen |
Uit voorraad leverbaar | Ja, > 40 Stuks |
Productnummer | 23599 |
Sku | SH-24.055 |
EAN | 8720143414145 |
Merk | LABEL51 |
Categorie | Poefs |
Style | Poef - Knitted - Okergeel |
Houten of zachte vloer? | Wij raden vloerbeschermers of vloerglijders aan. |
Materiaal | Katoen |
Model | Knitted |
Onderhoud | Het wordt afgeraden de poef te gebruiken om op te zitten. Ideaal te gebruiken als bijzettafel of voetenbankje. |
Afmetingen | Ø70 x 35 cm |
Kleur | Okergeel |
Afmetingen en gewicht | |
Diepte/lengte | 73 cm |
Breedte | 73 cm |
Hoogte | 35 cm |
Diameter | 70 cm |
Gewicht | 4.20 Kg |
Afmeting | 73 x 73 x 35 cm ( L x B x H) |
Afmetingen verpakking | |
Lengte | 73 cm |
Breedte | 73 cm |
Hoogte | 38 cm |
Gewicht | 6,4 kg |
Materialen | |
Materiaal zitting | Katoen |
Product eigenschappen | |
Kleur zitting | Okergeel |
Vorm | Rond |
Komt ook voor in | |
LABEL51 meubels | LABEL51 stoelen | Woonkamer meubels | Stoel kopen |
LABEL51 is een relatief jong merk met een assortiment vol industriële, landelijke en design meubels. Meubels waarmee je een eigen identiteit aan het interieur aanbrengt. Voor warmte kies je voor de natuurlijke tinten en materialen, liever stoer en ruw? Ga dan voor de industrieel afgewerkte meubels.
Het merk werd opgericht in 2012. Het belangrijkste doel is om bij te dragen aan het ultiem woongenot van de consument of zakelijke gebruiker. Het merk biedt een eigentijdse collectie meubels, verlichting en decoratie, met hierin zowel unieke als authentieke producten. Het merk is trots op de authenticiteit van haar producten. Elke dag werken Nederlandse designers en vormgevers aan nieuwe en unieke ontwerpen.
Jouw ervaring delen?